Rádi Vám poradíme s výběrem a doporučíme vhodné vybavení pro sportovní rybaření. Těšíme se na Vás!

Čluny FINVAL

Čluny FINVAL ukrajinské výroby patří svými technickými parametry, materiály i aplikovanými technologiemi k mimořádně konkurenčním produktům na trhu. Každý zkušený odborník ocení nejen provedení člunů, ale především jejich vynikající jízdní vlastnosti a chování na vodě. Pro letošní rok jsme pro vás připravili čtyři základní kategorie motorových člunů - Evo 475, Rangy 510, FishPro 505 a FishPro 555. Každý z člunů lze upravit nebo vybavit širokou škálou kvalitních doplňků, jako jsou přídavná sedadla, sklopná sedadla, krycí plachty, rádio s CD a MP3, žebřík, dodatečné osvětlení apod. Samozřejmostí je i výběr podlahové krytiny na podlahu (koberec či vinyl), úprava kokpitu a instalace dalších prvků (například přepravní schránky a držáky na pruty). Pruty jsou konstrukcí i použitými materiály přizpůsobeny i pro pobřežní plavbu na moři.

w510_510_ABC_3765-Edit_w1200

Samozřejmostí je možnost instalace nejkvalitnějších sonarů a radarů amerického výrobce HUMMINBIRD, jichž jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Loď lze vybavit sonarem se sondami MEGA Side Imaging (s bočním zobrazením), MEGA Down Imaging (s mimořádně detailním zobrazením pod loď), DualBeam Plus a nejnověji také sonarem 360 MEGA Imaging, který dokáže skenovat situaci pod hladinou kolem lodi, a to i v případě zastavení. Nejnovější modely sonarů v produktových řadách využívají revoluční zobrazení Mega Imaging s extrémně vysokým rozlišením.

Vybrané modely sonarů HUMMINBIRD s GPS přijímačem a speciálním programovým vybavením umožňují také provádět mapování jakýchkoliv vodních ploch a provádět průzkum situace pod hladinou s vytvářením izobatických map a 3D modelováním dna. Sofistikované modely sonarů HUMMINBIRD také spolupracují s americkými elektrickými trollingovými motory MINNKOTA, které také dlouhou řadu let importujeme. Jízda a případně rybolov jsou pak značně usnadněny díky celé řadě vynikajících navigačních funkcí, kterými sonary disponují. Maximální komfort nabídne sonar HUMMINBIRD právě v řízení motoru MINNKOTA formou autopilota.

Čluny proto dokážeme kompletně vybavit jak pro náročnou pobřežní mořskou plavbu, tak i pro aktivní sportovní rybolov na našich vodních plochách, neboť jsme výhradním dovozcem značek CANNON (vrátky, držáky prutů a další lodní výbava), SHIMANO (navijáky, pruty, vlasce a další vybavení), RAPALA (umělé nástrahy), VMC (rybářské háčky), CARP SPIRIT (rybářské vybavení) atd.

Nabízené motorové čluny značky FINVAL spadají do kategorie C (přímořská plavba) a D (plavba v chráněných vodách). Čluny ve zpevněných stěnách obsahují speciální vztlakové bloky, které v případě proražení trupu udrží člun na vodě a zabrání jeho celkovému potopení.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.