Rádi Vám poradíme s výběrem a doporučíme vhodné vybavení pro sportovní rybaření. Těšíme se na Vás!

Feederové pruty

Feederové pruty mají speciální ohebnou špičkou, která pohotově a velmi citlivě reaguje na záběr ryby. Vždy vidíte, kdy ryba návnadu nasává, aniž by šlo o pouhý pohyb vody. Feederové špičky na prutu se totiž dají vyměňovat a lze tedy vyzkoušet rozličné tuhosti a typy do různého typu proudů. Špička bývá nabarvena reflexní barvou, aby její pohyby byly ještě znatelnější. Lovení na feederové pruty je univerzální technika, pomocí které si můžete políčit na všechny české sladkovodní ryby na menších a středních rozměrů. SPORTEX feeder má ale řadu speciálních prutů na daleké odhozy na velké řeky a přehrady. Při správné volbě velikosti navijáků SHIMANO jste schopni docílit až 130m dlouhé odhozy.

                                                                             SPORTEX feeder pruty
                                               Speciální feeder pruty pro velké a malé vody.
Lehké, štíhlé s unikátním designem. Naše nové feeder pruty patří do standardní výbavy každého ctižádostivého rybáře. Tyto pruty vyrobeny technologii optimalizovaných HM uhlíkových vláken jsou rychlé v reakcích a vysoce specializované pro indikaci i těch nejslabších záběrů. Pevné a perfektně vyvážené se výborně hodí pro všechny druhy lovu z břehu - od malých plotic po cejnů, karasů nebo také velkých kaprů.

Série feeder prutů která pokrývá všechny oblasti klasického lovu z břehu na stojatých nebo tekoucích vodách. Vysoce kvalitní SIC očka na tenkém blanku umožňují snadný chod vlasce pro daleké nahazování. Velmi rychlé pruty s rychlou reakční schopností a vlastnostmi, se kterými můžete bez problémů zdolávat i velké ryby v silném proudu.

                                                               Síla pro daleké hody.

                                                              Sportex_Logo_mini1

          Pokud si nejste jisti z výběrem Vašeho SPORTEX prutu, nebo potřebujete radu, kdykoliv nás kontaktujte.

          tel.: 601 371 137 a VIP zakazníci 777 664 564 Martin Gutman Váš osobní poradce a specialista na sportex.

 

Nejprodávanější

3709
7488137097488
Značky

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.